درباره ما

ویرومد؛ نماد اطمینان و سلامت

 

مجموعه آزمایشگاههای تخصصی ویرومد در سال 1381 توسط دکتر اسماعیل صابرفر فارغ التحصیل رشته دکترای تخصصی میکروبیولوژی از دانشگاه پزشکی مونیخ – آلمان تاسیس گردید.  در سال 1388 اولین شعبه آزمایشگاه در استان گیلان شهر- رشت و در سال 1391 دومین مجموعه آزمایشگاههای ویرومد در فضایی بالغ بر 3500 متر مربع بنا در پارک فناوری پردیس شروع به فعالیت نمود.  درحال حاضر مجموعه آزمایشگاههای تخصصی ویرومد با همکاری یش از 50 پرسنل متخصص خدمات عمومی و تخصصی کنترل کیفی را در سراسر  کشور و نیز برخی از کشورهای همسایه ارائه می نماید.

این مجموعه با توکل به الطاف خداوند متعال، تکیه بر کادر فنی متخصص و بکارگیری دانش و تکنولوژی روز دنیا به منظور افزایش کیفیت و دستیابی به بالاترین سطح رضایت مشتریان و سرآمدی حرفه ای ارزشها و اصول کلی زیر را دنبال می نماید:

  • به کارگیری تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا به منظور ارائه نتایج آزمون با بالاترین سطح اطمینان و دقت
  • ارتقاء مستمر سطح کیفی کارکنان با استفاده از آموزشهای فنی، علمی، تخصصی و تشکیلاتی
  • تکریم مشتریان و ارائه خدمات آزمایشگاهی با کیفیتی فراتر از انتظار
  • تضمین اعتماد به مهارت، اطمینان از صحت عملکرد، بی طرفی کارکنان و محرمانه نگه داشتن اطلاعات مشتریان

آزمایشگاه های تخصصی ویرومد با دریافت گواهی استاندارد های ايزو 17025- ISO، ISO-9001، ISO-10004  و اجرای الزامات آن با سابقه بیش از 12 سال به عنوان  آزمایشگاه همکار و معتمد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان ملی استاندارد، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان دامپزشکی کشور و همچنین شرکت بازرسی بین المللی SGS فعالیت می نماید. 

 

viromedlab.com